UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kkk - Lepiej żyć krótko i coś osiągnąć czy długo i przeciętnie? Ktoś ważny powiedział: "Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust".

Arekn

Anuluj