55
18.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
karas, no to teraz co zostały bierki na wisząco, albo szachy full contact w "Ataku".... tam sie nadajesz
(2022.08.19)

info

2  
  2
Nic tak Polaka nie wk..jak WSZYSTKO! Niewiem z kąd tyle hejtu pod artykułami z Robertem. Ultra triathlony rządzą sie swoimi prawami. Do takich wyzwań podchodzą zaledwie nieliczni. Dla jednych to hobby, dla innych to sposób na życie. Robert robi to co kocha, i utrzymuje się z tego. Nie interesuje mnie jego życie prawytne. Ale jako człowiek i zawodnik przekracza bariery, chce być zapamietany jako ikona tego sportu. Dlatego robi to na 100%, samo ukończenie wyścigu go nie zadowoli. I czasami coś się nie uda, trudno, dokona to następnym razem. Ma determinacje i charakter który pozwala mu być najlepszym w tym sporcie. Wiekszość osób z komentarzy niema żadnego pojęcia o sporcie, a wypowiada się o tym że Robert jest amatorem bo źle rozłożył siły. Polecam wyjść z domu i przebiec 10km albo przejść się na basen przepłynąć kilka długości. Dla mnie wielki szacun dla Roberta.
StopCebuli (2022.08.19)
@StopCebuli - "Z kąd" - no cóż, może warto czasem poczytać książki, a przynajmniej słownik ortograficzny, zamiast biegać bez umiaru i rzucać się na główkę na głęboką wodę. 10 x Ironman powinien być zakazany, bo to nie jest sport, tylko wykańczalnia. Kto w końcu padnie, na tego bęc.
(2022.08.19)
@StopCebuli - Bardzo merytoryczna wypowiedź. Dziwi mnie ta ilość minusów. Z drugiej strony jak ktoś pisał większość komentujących nie da rady podbiec 200m do autobusu. Polska zawiścią stoi. Nauki kościoła i propaganda nienawiści w TV szczujnia dają efekty
Wojna domowa (2022.08.20)
Tymczasem Adrian Kostera rywalizację rowerową kończył na gazelli a bieg kontynuuje w... SKARPETACH I LACZKACH !
Można? (2022.08.20)

info

3  
  0