UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaraz koniec Wróblewskiego i Gumniaka. Nie pozwalają wejść Olimpii do 1 Ligi bo później młodzież gra w meczach( po 3/4 sezonu), a za nich za juniorów dostają X kasy więcej z PZPN. Rozumiecie? Olipmia nie gra w 1 Lidze nie dlatego, że nie dają rady. A młodzież nie ma takiego doswiadczenia na boisku.

Pani