A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy aby nie szkoda pieniędzy dla gromady pyskaczy i wrzeszczących gardeł czasem nawet nieprzyzwoitości? No i te burdy pseudopatryjotyczne...
Jak się Rząd zgodzi na import węgla Rosji to Wam wybuduje ten Stadion.
Nie dla psa kiełbasa. Są ważniejsze priorytety w mieście niż jakiś zakichany stadion.
Pamiety jak staliście przy ka, dym kościele panując go przed kobietami. Nic wam się nie należy fscy bokserzy. Sługusy profilowe i kryptogejow w czarnych kieckach
Nie będzie nowego stadionu bez dobrej piłki, nie będzie dobrej piłki bez nowego stadionu. I koło się zamyka. Fanem OE nie jestem, ale wiem jedno, żeby osiągnąć coś więcej, czyli I ligę, trzeba mieć nowy stadion. Bez tego nadal będziemy kopać w II lidze.
Stadion za jeden mecz. Słuszna idea.
55 lat chodze na Olimpię z malutkim przerwami. Mam obecnie 65 lat. Prowadzę własną działalność w Elblagu od 42 lat. Podatki płace miesiąć w miesiąc. Dlaczego nie mam się domagać dla siebie i moich wnuków stadionu na którym mogę zasiąśc i nie wstydzic się za niego. Jak obecnie. Bo co kibic to patologia?A kuzwa podatki to skubią. !!!Ps. Brawo panie Sebastianie za artykuł.
55 lat chodze na Olimpię z malutkim przerwami. Mam obecnie 65 lat. Prowadzę własną działalność w Elblagu od 42 lat. Podatki płace miesiąć w miesiąc. Dlaczego nie mam się domagać dla siebie i moich wnuków stadionu na którym mogę zasiąśc i nie wstydzic się za niego. Jak obecnie. Bo co kibic to patologia?A podatki to skubć potrafią. Ps. Brawo panie Sebastianie za artykuł.
A ile Jarek płaci za kolumny radiowozów, które obstawiają jego dom przez cały rok? Za te pieniądze idące z naszej kieszeni policja obstawiła by setki takich meczów.