A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakby na siłę wypchali cię z technik a Ty byś wszystkim mówił że skończyłeś studia to też byś się odpalał gdyby inni pytali się o prawdę
Stare komuchy i postkomuchy na boczny tor.
Elbląg potrzebuje natychmiast młodych włodarzy
około 30-40 lat.
Elblążanie obudźcie wasze dzieci i Wnuki
wyjadą z Elbląga.
Obecni włodarze nie mają pomysłu ani celu
żeby żyć.
Elblążanie obudźcie się.
Zdecydowanie poseł Leonard Krasulski, jako inicjator przejecia Portu Elbląskiego dla PiS powinien naturalnie objąć, jak najszybciej stanowisko prezydenta Miasta.
@Wróbelek - NIe kanał, a dawne koryto rzeki Elblag, dzis tkz. Ciepła.
port to nie jest własność Elblążan - tylko urzędu miejskiego który nie utożsamia się Elblążanami. Gdyby teraz znalazł się chętny na ten port to zaraz urząd go sprzeda aby łatać dziury w budżecie. Widać to po sprzedaży działek budowlanych sprzedają jak leci.
@jarock600 - powiadasz 30-40 latkowie o.... ą resztki tego miasta szybciej niż Tobie się wydaje
i ma bezpośredni dostęp do morza - zgadzam się z Tobą masz racje. Tylko kto to widzi?
Przekop Mierzei Wiślanej zaczął się w 2019 r. Czyli już w 2019 Wróblewski mógł zacząć starać się o środki na rozbudowę portu. To nic nie robił. Wolał PO-wcom pomagać zablokować przekop. Jeszcze Czajkowskiego poparł w wyborach prezydenckich, który wygrażał się, że jak wygra to wstrzyma przekop
@Ręka Boga - A w czym ty jesteś mądrzejszy ode mnie? Że nicki zmieniasz ze potrafisz tak zmanipulować ludzi że uwierzą iż studia ukończyłeś?