86
18.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czuc już w powietrzu nadchodzące zmiany! Czy będą na lepsze, tego nie wiemy, ale być muszą! Szampany będą pękały!
(2022.07.18)

info

11  
  0
Tak prawde mowuac to miastu (wladzy) ten caly przekop i afera z nim, koscia w gardle stoi. Prze tyle lat spokoj byl, mozna bylo zwalac wszystko, ze ruscy blokuja i zyskow nie ma, a teraz to sie konczy, bo trzeba wziac sie do roboty. Jak zyc teraz?
Ferdek.Schichau (2022.07.18)
@Lalek - Lalek, ci ludzie żyją swoim życiem, mają kieszenie pełne pieniędzy za nicnierobienie, trzymają się tylko układów i układzików, tak naprawdę widzą tylko czubki własnych nosów. To typowy przykład ignorancji wyborców, którzy podburzeni przez nich, na złość" pisiorom', wybrali właśnie to coś. Teraz większość z tych wyborców psioczy i krytykuje elbląską wierchuszkę, która tak naprawdę niczego konkretnego nie obiecywała, dobrze to pamiętam. Ja przynajmniej mam czyste sumienie i potrafię uruchomić myślenie, które pozwala mi być człowiekiem wolnym. Życzę sobie, Elblągowi i jego mieszkańcom mądrości i dobrego wyboru przy urnie. Elbląg to nasze miasto, nie garstki cwaniaczków i leni z minionej epoki. Pozdrawiam.
Truso (2022.07.18)
@Wróbelek - Sranał
(2022.07.18)
Nie sądzę, żeby dla mieszkańców miało jakiekolwiek znaczenie kto dowodzi portem. Czy socjalistyczny bajzel miejski czy socjalistyczny bajzel pisowo/rządowy. Zupełnie jak z miejskim EPEC-em i pisowo rządowym EKO. Komusze koterie grają o wybory i władzę.
Cz (2022.07.18)

info

11  
  3
A w innych krajach też PiS rządzi, bo tam też inflacja, brakuje towarów w sklepach, ludzie coraz biedniejsi itd.
(2022.07.18)
@Wróbelek - Przecież ten plac po zakładach wielkiego proletariatu juz ktoś niedawno kupił
siostra Maria (2022.07.19)
Jaka jest inflacja w innych krajach UE a jaka w Polsce? W jakich krajach brakuje towarów na półkach? Usłyszałeś kolejne kłamstwo w TVP i powtarzasz dalej.
Ploterek (2022.07.19)
@Laskipaa - To nie najgorszy okres, bo w tym czasie parking dla TiRów zaczął otrzymywać pieniądze związane z usługami na rzecz kaczego doła... GM ma propozycję dla Portelu. Opublikujcie Państwo, Wam pan Dyrektor Arkadiusz Zgliński nie ma prawa odmówić, sprawozdania finansowe za ostatnie 10 lat działalności kierowanej przez niego firmy. GM uważa, że mieszkańcom należy się rzetelna informacja na temat finansów parkingu dla TiRów. Zwłaszcza, że temat ten, sądząc po ilości komentarzy, interesuje czytelników. GM niestety nie ma dostępu do sprawozdań wcześniejszych niż za rok 2018,a tutaj klęska goni klęskę. Zatem niech się parking dla TiRów obroni się i pokaże sprawozdania, które uzasadnią konieczność poświęcania innych inwestycji miejskich na rzecz wyrzucania pieniędzy w błoto i kurczowe trzymanie się idei portu komunalnego tak jakby miało to jakiś sens poza personalnym i innym bliżej nieokreślonym... Czyż to nie piękna propozycja... ?
GłębokaMyśl (2022.07.19)
Weźmy taki obwód kaliningradzki... W tym przypadku szczerą prawdę piszesz szlachetny PiSufilciu.
GłębokaMyśl (2022.07.19)