A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic nie robić tylko się niepokoić i obawiać.... ten port jest taką samą chlubą dla Elbląga jak i te pozostałości po odkrytym basenie... co go zamkną popapraniec Nowaczyk.
@lubie.kefir - Ale ty się "odpalasz" gdy tylko poruszany jest temat twojej edukacji.
@lubie.kefir - Pisałem już - kefir wyraźnie Ci bardzo szkodzi, albo nieświeży pijesz.
@Kabareton - "Przecież tu platforma rządziła i rządzi" - i chwała Bogu za to.
@GłębokaMyśl - Rząd ma chrapkę na plac po Zakładach Wielkiego Ploretariatu. Tam jest wszystko z jednej strony tory z drugiej kanał.
Chwała Bogu że to się niedługo skończy. Zdecydowanie za długo to trwało. Elbląg zbyt długo leżał i leży odłogiem. Odbija się to czkawką wszystkim elblążanom.
@Kabareton - "Chwała Bogu że to się niedługo skończy. " - o złodziejstwie cwaniaków obiecywaczy z PIS piszesz?
@Kabareton - "Chwała Bogu że to się niedługo skończy. " - Obiecujesz, czy może gwarantujesz. PIS jak mówi, ze obiecuje - to mówi. Pis jak mówi, że gwarantuje - to mówi. PIS, jak nie mówi, że wzrosną ceny - to ceny wzrosną. Tacy jesteście.
aleście się uparli na ten port i bogactwo Elbląga dzięki przekopowi - spójrzcie na port w Kołobrzegu - mniej więcej taki jak elbląski, a nie ma co robić. Co tu chcecie wozić i jak to dalej przesyłać? koleją z przesiadką w Malborku? Puknijcie się w głowę razem z tą idee fix jarkacza...
Spójrz na mapę, potem bredź. Nie wystarczy zrobić port w polu.