UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

port to nie jest własność Elblążan - tylko urzędu miejskiego który nie utożsamia się Elblążanami. Gdyby teraz znalazł się chętny na ten port to zaraz urząd go sprzeda aby łatać dziury w budżecie. Widać to po sprzedaży działek budowlanych sprzedają jak leci.

tadek3

Anuluj