UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
port to nie jest własność Elblążan - tylko urzędu miejskiego który nie utożsamia się Elblążanami. Gdyby teraz znalazł się chętny na ten port to zaraz urząd go sprzeda aby łatać dziury w budżecie. Widać to po sprzedaży działek budowlanych sprzedają jak leci.
tadek3