UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty od tego pierwszego komentu: dowiedz się najpierw kto rządzi w Elblągu i kto kazał zamykać kopalnie, podoblo w ramach zielonej ekologii, którą wymyślili.... no gdzie ? A jeśli chodzi o tego mema to też doinformuj się kto najwięcej tych miliardów przepi *****ył.


Anuluj