Wybrany wątek opinii
Do czego doprowadzono to fajne i przyjazne niegdyś miasto? Widać, słychać i czuć!
Do moderacji
Odpowiedz
45
3
Wróbel rządzi
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
To miasto nie jest zarzadzane przaez przez PIS takze wszystkie zale i skargi do harlejowca i motorowki.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1