56
07.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak oni to przepchną i powstanie to gó wno z wizualizacji. Nie ma co liczyć na normalny basen taki jak był.
Fer (2022.06.08)

info

4  
  0
Kiedy PiS przekaże 65 mln dla Elblaga, przed wyborami, czy po, czy w ogóle przekaże, tak jak na biurowiecz hotelem na Wyspie Spichrzów. Pewnie w trakcie wizyty przyjażni premier morawiecki przyjedzie z dużym kartonikiem z napisem 65.000.000.pln A kiedy kasa, jak prezydentem w Elblagu zostanie czlowiek PiS.
(2022.06.08)

info

1  
  0
Ten co był, to najwiekszy odkryty basen w Europie, a nasze władze miasta tylko aby coś spier... ić. Za takie dofinansowanie to jeszcze ten brodzik powinni odkopac co go zasypali niewiadomo po co ?! był dla maluszków. Teraz odnowic zatrudnić ochronę i będzie hicior, a nie robić jakieś malutkie baseniki brać kupę forsy za wstęp by resztę kasy przytulić dla siebie wmawiajac ludziom że to krocie kosztowało !!
Szczera (2022.06.08)

info

2  
  0
Wyremontować basen, niech zostanie jaki był.
jmaniek (2022.06.09)

info

0  
  0
nie będzie ani w te ani w następne
pocałuj mnie w nos (2022.06.10)

info

0  
  0
Pomysł budowy odkrytych basenów i wydatkowanie ponad 60 milionów jest NIEODPOWIEDZIALNY I NIEEFEKTYWNY z uwagi na strefę klimatyczną i koszty utrzymania stanu sanitarnego.. Należy skupić się na rozbudowie obecnego basenu krytego z wykorzystaniem terenu po niecce wojskowej i otaczającego ją terenu. Ale to zadanie pewnie przerasta wizjonerów z Urzędu Miejskiego, wola wydać kasę z naszych podatków na obiekt który może być użytkowany przez max 9 tygodni w roku o ile pogoda dopisze.
(2022.06.13)

info

0  
  0