UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten co był, to najwiekszy odkryty basen w Europie, a nasze władze miasta tylko aby coś spier... ić. Za takie dofinansowanie to jeszcze ten brodzik powinni odkopac co go zasypali niewiadomo po co ?! był dla maluszków. Teraz odnowic zatrudnić ochronę i będzie hicior, a nie robić jakieś malutkie baseniki brać kupę forsy za wstęp by resztę kasy przytulić dla siebie wmawiajac ludziom że to krocie kosztowało !!
Szczera