UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten co był, to najwiekszy odkryty basen w Europie, a nasze władze miasta tylko aby coś spier... ić. Za takie dofinansowanie to jeszcze ten brodzik powinni odkopac co go zasypali niewiadomo po co ?! był dla maluszków. Teraz odnowic zatrudnić ochronę i będzie hicior, a nie robić jakieś malutkie baseniki brać kupę forsy za wstęp by resztę kasy przytulić dla siebie wmawiajac ludziom że to krocie kosztowało !!

Szczera