A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
On jest wszędzie przeganiany bo to prostak
@Misia Ce - Do kogo te prosby. Wrobel czego sie nie dotknie to miniaturyzuje. Tramwaje, czy amfiteatr. Z basenem i portem bedzie to samo.
@Misia Ce - Szkoda pisać..... nic nie zmienia nasze prośby czy zale
Jak z największego basenu takie coś chcą zrobić to lepiej niech w ogóle nic nie robią
Wycofał się ze swoich poronionych pomysłów, ale że jest uparty jak kłapouchy to pewne. Ale odwrócenie kotka ogonkiem nastąpiło. Bo jego pomysły były znakomite, ale popłynęły pieniądze i idealny pomysł stał się jak czytam niezasadny. Co za buta i pewność siebie.
Szkoda kasy na basen, są ważnniejsze problemy do rozwiązania. Tyle lat już basenu nie ma i wszycy jakoś przetrwali tą tragedię, czyli basen nie jest potrzebny, jak koś chce popływać to są kryte baseny.
a ktoś w to wierzył?
Wybudujcie większy basen z dżakuzi. Same mocherki puszczające bąki w nim siedzą wylegując się jak dorodne foki. Niby nie trzeba ale żeby znaleźć miejsce to o 7 rano trzeba wskakiwac
te sadzawki to basen??? hahahahaha..... :D