56
07.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
On jest wszędzie przeganiany bo to prostak
Niszczlewactwo (2022.06.07)
Szurniętemu Mariuszkowi znów się medykamenta skończyły? Trudno, trzeba będzie aplikować lewatywę. #mediaBrukowe, #trolling, #rak, #tragedia [Wszystkim geniuszom planistyki, strategii, turystyki, rekreacji i wypoczynku pragnę przyPOmnieć, że ok.100-tysięczne miasto Elbląg nie ma dziś ŻADNEGO kąpieliska odkrytego z prawdziwego zdarzenia - Ciepłej, mostu kolejowego czy Jeleniej Doliny nie liczę, bo to przeca komedia. Do tego, Elbląg staje się coraz atrakcyjniejszy turystycznie i ta tendencja będzie rosła, nawet POmimo usilnych a daremniackich wysiłków neoliberalnego dziaderstanu sypiącego piach w tryby i wkładającego kij w pasy transmisyjne ludowej machiny postępu i rozwoju, co na przykładzie przekopu czy niechlubnej sprawy z sabotażem Kolei Nadzalewowej najlepiej zaobserwować można; W związku z powyższym inwestycja w elbląskie kąpielisko z prawdziwego zdarzenia jest po prostu koniecznością (dziejową i zdroworozsądkową), zaś każden, któren chciałby tam zrobić sadzawkę w miejscu stawów i zdewastować to miejsce POdobnie, jak uczyniły ratuszowe szkodniki z rabunkowo zabetonowaną Dolinką, to niech lepiej na ryby sobie jedzie, bo do rady to się nadaje jak... wiadomo; #KoniecEryDziadocenu
lubie.kefir (2022.06.07)

info

5  
  5
@Misia Ce - Do kogo te prosby. Wrobel czego sie nie dotknie to miniaturyzuje. Tramwaje, czy amfiteatr. Z basenem i portem bedzie to samo.
MyMieszkancy (2022.06.07)
@Misia Ce - Szkoda pisać..... nic nie zmienia nasze prośby czy zale
mimik (2022.06.07)
Jak z największego basenu takie coś chcą zrobić to lepiej niech w ogóle nic nie robią
(2022.06.07)

info

11  
  0
Wycofał się ze swoich poronionych pomysłów, ale że jest uparty jak kłapouchy to pewne. Ale odwrócenie kotka ogonkiem nastąpiło. Bo jego pomysły były znakomite, ale popłynęły pieniądze i idealny pomysł stał się jak czytam niezasadny. Co za buta i pewność siebie.
W(f)spaniale (2022.06.07)
Szkoda kasy na basen, są ważnniejsze problemy do rozwiązania. Tyle lat już basenu nie ma i wszycy jakoś przetrwali tą tragedię, czyli basen nie jest potrzebny, jak koś chce popływać to są kryte baseny.
(2022.06.07)

info

1  
  7
a ktoś w to wierzył?
(2022.06.07)

info

1  
  0
Wybudujcie większy basen z dżakuzi. Same mocherki puszczające bąki w nim siedzą wylegując się jak dorodne foki. Niby nie trzeba ale żeby znaleźć miejsce to o 7 rano trzeba wskakiwac
Powiększyć (2022.06.07)

info

1  
  0
te sadzawki to basen??? hahahahaha..... :D
observator1 (2022.06.07)

info

5  
  0