UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysł budowy odkrytych basenów i wydatkowanie ponad 60 milionów jest NIEODPOWIEDZIALNY I NIEEFEKTYWNY z uwagi na strefę klimatyczną i koszty utrzymania stanu sanitarnego.. Należy skupić się na rozbudowie obecnego basenu krytego z wykorzystaniem terenu po niecce wojskowej i otaczającego ją terenu. Ale to zadanie pewnie przerasta wizjonerów z Urzędu Miejskiego, wola wydać kasę z naszych podatków na obiekt który może być użytkowany przez max 9 tygodni w roku o ile pogoda dopisze.