Wybrany wątek opinii

Bardzo słusznie. Sprzedawanie strategicznej polskiej firmy sojusznikiwi Putina jest głupie i niebezpieczne. Taki interes bylby bardzo korzystny dla Rosji.
WitAndrzej (2022.04.28)
@WitAndrzej - Kolejny kretyn bez wiedzy się wypowiada! Powiem jedno przysłowie nie jest głupcem ten kto wie o swojej głupocie!
Zbyszek65 (2022.04.29)
Powrót do komentarzy