Ale wysyp pisowsko-putinowskich trolli, ile rubli dostajecie za komentarz i zminusowanie kogoś?kek
Ale wysyp pisowsko-putinowskich trolli, ile rubli dostajecie za komentarz i zminusowanie kogoś?