UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WitAndrzej - Kolejny kretyn bez wiedzy się wypowiada! Powiem jedno przysłowie nie jest głupcem ten kto wie o swojej głupocie!

Zbyszek65

Anuluj