UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całkowite oszpecenie krajobrazu Bazantarni poziom hard!!! Tak potrafią tylko i wyłącznie postkomunistyczne władze Emblonga. Przy okazji łapóweczka przy przetargu od zaprzyjaźnionych firm z układu komuszo-pseudobiznesowego miasta Emblonga. Stan umysłu po emblonsku!!! Niszczenie i betonowanie miasta to ich domena.
Janusz Nosacz