UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkowite oszpecenie krajobrazu Bazantarni poziom hard!!! Tak potrafią tylko i wyłącznie postkomunistyczne władze Emblonga. Przy okazji łapóweczka przy przetargu od zaprzyjaźnionych firm z układu komuszo-pseudobiznesowego miasta Emblonga. Stan umysłu po emblonsku!!! Niszczenie i betonowanie miasta to ich domena.

Janusz Nosacz

Anuluj