UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkowite oszpecenie krajobrazu Bazantarni poziom hard!!! Tak potrafią tylko i wyłącznie postkomunistyczne władze Emblonga. Przy okazji łapóweczka przy przetargu od zaprzyjaźnionych firm z układu komuszo-pseudobiznesowego miasta Emblonga. Stan umysłu po emblonsku!!! Niszczenie i betonowanie miasta to ich domena.

Janusz Nosacz