UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żarty żartami, ale mostku elewów brakuje od pięciu lat. Gdyby miasto znalazło na odbudowę fundusze i chęci, to byłbym skłonny nawet do zmiany nazwy na : " mostek Witolda ".
Ja tutejszy
Żarty żartami, ale mostku elewów brakuje od pięciu lat. Gdyby miasto znalazło na odbudowę fundusze i chęci, to byłbym skłonny nawet do zmiany nazwy na : " mostek Witolda ".
Ja tutejszy