UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żarty żartami, ale mostku elewów brakuje od pięciu lat. Gdyby miasto znalazło na odbudowę fundusze i chęci, to byłbym skłonny nawet do zmiany nazwy na : " mostek Witolda ".

Ja tutejszy

Anuluj