125
29.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A krzyż obrońcy pedofilów w parku Traugutta im nie przeszkadza?
Arek4 (2022.03.30)

info

2  
  3
Wiara w objawienia rosyjskiej wikipedii to słuszny sposób na zrycie sobie główki debilizmami.
GłębokaMyśl (2022.03.30)
Ale ich siła... W kupie siła
Andrzej. Siedlecki (2022.03.30)

info

2  
  0
A pomnik obrońcy pedofilów na starówce wam nie przeszkadza? Szkoda
Free people (2022.03.30)
Pisiory za umarłych się biorą, Katolicy.
Zakanalak (2022.03.30)

info

7  
  3
Portelu! Całkiem niedawno naśmiewaliscie się w brzydki sposób z interpelacji jednej radnej (konkretnie: prozowej formy interpelacji, też dla mnie była cringe'owa ale to nie powód na publiczny blamaż i poniżanie) a teraz sami wprowadzacie formę ubogaconą o żenunujący i być może podkolorowany dialog. Pastisz ? Spodobała się forma jednak? Może p. Redaktor się odniesie ?
(2022.03.30)

info

5  
  1
Teraz już, ,walka, ,na groby? Czy aby nie jest to początek końca?
nikt (2022.03.30)

info

4  
  2
bo jeszcze ruskie sie zdenerwuja, musimy zyc pod butem i nie fikac bo historie pisza zwyciezcy tak jak o katyniu, wujku dobra rada
sarkazm (2022.03.30)
@heh - zeby go rozyjska rakieta naprowadzana na podczerwien nie trafila
(2022.03.30)
@Arek4 - trzeba bylo chodzic do kosciola i robic porzadaek, to samo dzisiaj
(2022.03.30)