A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A krzyż obrońcy pedofilów w parku Traugutta im nie przeszkadza?
Wiara w objawienia rosyjskiej wikipedii to słuszny sposób na zrycie sobie główki debilizmami.
Ale ich siła... W kupie siła
A pomnik obrońcy pedofilów na starówce wam nie przeszkadza? Szkoda
Pisiory za umarłych się biorą, Katolicy.
Portelu! Całkiem niedawno naśmiewaliscie się w brzydki sposób z interpelacji jednej radnej (konkretnie: prozowej formy interpelacji, też dla mnie była cringe'owa ale to nie powód na publiczny blamaż i poniżanie) a teraz sami wprowadzacie formę ubogaconą o żenunujący i być może podkolorowany dialog. Pastisz ? Spodobała się forma jednak? Może p. Redaktor się odniesie ?
Teraz już, ,walka, ,na groby? Czy aby nie jest to początek końca?
bo jeszcze ruskie sie zdenerwuja, musimy zyc pod butem i nie fikac bo historie pisza zwyciezcy tak jak o katyniu, wujku dobra rada
@heh - zeby go rozyjska rakieta naprowadzana na podczerwien nie trafila
@Arek4 - trzeba bylo chodzic do kosciola i robic porzadaek, to samo dzisiaj