UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo jeszcze ruskie sie zdenerwuja, musimy zyc pod butem i nie fikac bo historie pisza zwyciezcy tak jak o katyniu, wujku dobra rada
sarkazm
bo jeszcze ruskie sie zdenerwuja, musimy zyc pod butem i nie fikac bo historie pisza zwyciezcy tak jak o katyniu, wujku dobra rada
sarkazm