UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo jeszcze ruskie sie zdenerwuja, musimy zyc pod butem i nie fikac bo historie pisza zwyciezcy tak jak o katyniu, wujku dobra rada

sarkazm

Anuluj