UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Portelu! Całkiem niedawno naśmiewaliscie się w brzydki sposób z interpelacji jednej radnej (konkretnie: prozowej formy interpelacji, też dla mnie była cringe'owa ale to nie powód na publiczny blamaż i poniżanie) a teraz sami wprowadzacie formę ubogaconą o żenunujący i być może podkolorowany dialog. Pastisz ? Spodobała się forma jednak? Może p. Redaktor się odniesie ?