UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Portelu! Całkiem niedawno naśmiewaliscie się w brzydki sposób z interpelacji jednej radnej (konkretnie: prozowej formy interpelacji, też dla mnie była cringe'owa ale to nie powód na publiczny blamaż i poniżanie) a teraz sami wprowadzacie formę ubogaconą o żenunujący i być może podkolorowany dialog. Pastisz ? Spodobała się forma jednak? Może p. Redaktor się odniesie ?


Anuluj