125
29.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak krytyka prawicy to nagle komentarzy nie cenzurujecie ale jak jakis temat lewacki czy inne barachło to nagle cenzura wam sie wlacza, niezalezna gazeta zalezna od ieologi, teraz to juz nawet komentarzy nie wlaczacie bo sie "boicie" krytyki ukraincow. musi byc jedna sluszna narracja bo to wasza gazeta a nei nasza, my wam tylko mamy nabijac reklamy, i tak uzywam adblocka dziady
(2022.03.30)

info

4  
  2
Już widzę te tłumy dzieci bawiące się na nowym placu, który będzie otoczony cmentarzem Agrykola.
miswciazzywy (2022.03.30)
Miarą dojrzałości człowieka jest jego stosunek do historii i zmarłych, nienawiść wyprała niektórym mózgi warto czasem odwiedzić specjalistę zanim zrobi się coś głupiego. czy było by ci obojetne gdyby ktoś z cmentarza wyrzucił szczątki twoich bliskich bo przecież nie kazdy jest aniołem i nie osadzaj zmarłych tylko dlatego, że byli rosjanami co ci przeszkadza ten pomnik to jest kawał naszej historii i zniewolenia pozwól zobaczyć to swoim wnukom, aby wiedzieli jaką cenę płaci się za wolność i nienawiść.
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyx (2022.03.30)

info

5  
  3
@Free people - Ostatnio okazuje się, że również gwałcicieli zakonnic...
GłębokaMyśl (2022.03.30)
A kto to miasto zdobył ? Krasnoludki ? W Braniewie leży 32 tysiące. Przyjechali na wycieczkę ? Najwyżej dodać nową tablicę i napisać jak to sie stało... Jałta i podział Europy bez nas itp fakty. Stare tablice zostawić, jako przykład tamtych czasów i polityki. Za parę lat też rozbierzecie pomnik Kaczyńskiego... ? @ JPIII
(2022.03.30)
@GłębokaMyśl - Zwłaszcza, gdy chodzi o objawienia historyczne. Historia jako nauka jest zwyczajnie mało wiarygodna. Szczególnie, gdy jest pisana pod zlecenia komuszków, czy personeli naziemnych.
GłębokaMyśl (2022.03.30)
Pomniki tych dwóch herosów MUSZĄ na zawsze pozostać świadectwami ich dzieł.
GłębokaMyśl (2022.03.30)
@GłębokaMyśl - Co tam wojna, jeszcze w ewangelii poszukaj antypisu moron...
(2022.03.30)
np imienia najezdzcow z 17 wrzesnia
(2022.03.30)
@Black - Jesteś zwykłym ruskim capem!
Zbyszek65 (2022.03.30)