A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ci co tam s a poh howani oddali swe zycie za nas sa ich setki na cmentarzu braniewskim dano im tylko na odchodne drelich lub stary mundur. pomnik to ich symbol a symboli nie wolno niszczy c tak jest w całej EUROPIEA KOMU TEN SYMBOL -TA KI IM POSTAWIONO- przeszkadza to niech przechodzi na druga strone ulicy to jest symbol tych co tam pochowano - oni ni wybierali symboli a ich rodziny ich poszukuja Takie były czasy, taka była polityka owczesnych władz a zwyciescy nigdy nikt nie pyta o zdanie. cmentaRZ POLKÓW KTÓZY ZBINELI POD MONTE CASINO A JEST NASZYM SYMBOLEM i nikt tam od dziesistków lat nic nie zmienia TO SA ICH SYMBOLE JAK S YMBOLP OLSKI
Rosyjanie sa pochowani na cmentarzu. A ten cały pomnik. To zburzyc i to natychmiast. Nie może byc symboli sowieckich i hitlerowskich w 21 wieku.
Czerwone gwiazdy won z przestrzeni publicznej!!!
@Tasman - Nie martw się ja kiedyś na twoim na pewno nasram.
najgorsze mendy to anoniumy
Nie chcesz symboliki nazistowskiej w XXI wieku... czyli nie popierasz obchodów rocznicowych powstania SS Galizien... ? Walka na pięści i koparki z pomnikami to zajęcie godne wolskich inteligentów. Zaoranie pomników żołnierzy radzieckich spotka się w Rosji z entuzjazmem towarzyszącym zaorywaniu polskich pamiątek. Genialny sposób na pogłębianie ogłupienia i nienawiści obydwu nacji...
Proszę to robić w sposób cywilizowany i nie doprowadzać do profanacji miejsca pochówku ludzi którzy w dużej części ginęli zaganiani naganem NKWD na front i do okopów. Tak czy inaczej to CMENTARZ.
gazeta polska i wszystko jasne. to są właśnie te chrześcijańskie wartości. wstyd.
@fredddd - Warto zostawić pomniki oprawców żeby lud pamiętał, do czego prowadzi tępota umysłowa komunizmu i jemu podobnych pomysłów na uszczęśliwianie ludu pracującego miast i wsi polegających, na przykład, na likwidacji niezależnych sądów...