Wybrany wątek opinii

Niby fajnie, nowe miejsca pracy... a z drugiej strony, znowu stolarnia, gdzie takie chlory robią, że już trociny wciągają. Tragedia w tym Elblągu.
(2022.03.28)
Tragedia dla miasta to tacy jak ty. Nic wam się nie podoba. I co z tego że kolejna stolarnia.
(2022.03.29)
Powrót do komentarzy