Wybrany wątek opinii
Gratuluję ciąglemu rozwojowi firmy DRE, a władzom Elblaga i działaczom PiS Województwa proponuję rozważenie włączenia Pasłeka do granic Miasta Elbląg.
I nie mówcie, że się nie da, bo nie takie rzeczy o których się fizjologom nie śniło robi Prawo i Sprawiedliwość
Do moderacji
Odpowiedz
22
46
Absolutnie nie. Pasłęk ma ciągotki pro-olsztyńskie, a gdy my bedziemy chcieli wykorzystać sytuacje i przyłączyć się do pomorskiego - gdzie nasze miejsce - Pasłęk może okazać się koniem trojańskim i kulą u nogi. Pasłęk powinno się odzielić z naszego powaitu razem Godkowem i niech mają swój, jak im się nie podoba nasza wizja.
Do moderacji
Odpowiedz
24
11
Żeby Cię PiS do Pasłęka nie przepisał czasem mitomanie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
Myślisz jak Putin. Paluszkiem po mapie i aneksja.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Do_pomorskiego - Emblonski przygłupie, nawet Gdańsk was nie chce bo po co im komuszo biznesowe cwaniaczki z tej dziury oraz beznadzieja i marazm w tej dziurze gdzie sami rządzący dołki kopią w sumie sami sobie. Piąte koło u wozu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1