UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Renek - Nie masz pojęcia o czym piszesz, tu nie chodzi o to że czy się stoi czy leży. Chodzi o to że musisz pracować ponad ludzie siły, że nikt nie przestrzega BHP że nie możesz iść na urlop, że jest wszech obecny mobbing, że nikt nie zwraca uwagi ile ton przerzucasz, że potrafią karać po powrocie z chorobowego, takie są fakty. Nawet nie wiesz jaka tam jest rotacja. Dlatego już tam nie pracuję, trzeba się szanować. Lepiej uciec np do trójmiasta lub za zachodnią granicę.

Niewolnica