UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze mądrzy urbaniści projektowali osiedla mieszkaniowe na zachodniej części miasta. Przy przewadze u nas zachodnich wiatrów cały miejski smród, i ten osiedlowy trafia na wschodnie osiedla. Kto tego nie wącha? Mieszkaniec, czy polityk?


Anuluj