UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze mądrzy urbaniści projektowali osiedla mieszkaniowe na zachodniej części miasta. Przy przewadze u nas zachodnich wiatrów cały miejski smród, i ten osiedlowy trafia na wschodnie osiedla. Kto tego nie wącha? Mieszkaniec, czy polityk?