UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze mądrzy urbaniści projektowali osiedla mieszkaniowe na zachodniej części miasta. Przy przewadze u nas zachodnich wiatrów cały miejski smród, i ten osiedlowy trafia na wschodnie osiedla. Kto tego nie wącha? Mieszkaniec, czy polityk?