UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Upadły Harley - Właściciele tej firmy sami szukają miejsc pod inwestycję, nikt nie musi im tego wciskać. Elbląg po prostu nie jest atrakcyjny dla nich, żeby tu stawiać sklep. No ale floryński jest mądrzejszy i wie lepiej co ma gdzie powstać i jak.

Dżulius Cezar