UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na rogu ul. PLk, Dąbka i Węgrowskiej jest w budowie pawilon i myjnia samochodowa, tak jakby nie było innych miejsc, Widocznie włodarze naszego miasta nie patrzą na celowość tego miejsca.

mieszkaniec osiedla

Anuluj