UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na rogu ul. PLk, Dąbka i Węgrowskiej jest w budowie pawilon i myjnia samochodowa, tak jakby nie było innych miejsc, Widocznie włodarze naszego miasta nie patrzą na celowość tego miejsca.
mieszkaniec osiedla
na rogu ul. PLk, Dąbka i Węgrowskiej jest w budowie pawilon i myjnia samochodowa, tak jakby nie było innych miejsc, Widocznie włodarze naszego miasta nie patrzą na celowość tego miejsca.
mieszkaniec osiedla