A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta inwestycja i ta EPEC jest w obecnym stanie prawnym bezsensowna. Zniszczy piękne tereny i nic więcej. Henryku do jest geszeft to widać i czuć. I jeszcze jak tam amorek?
Bicie piany
Podziwiam malkontentów. Jakie lasy ? Był tam ktoś z was ? To krzaki i chwast drzewny. Inwestycja przyszłościowa, a tu jęki i płacz. A jak tak bardzo wam potrzebne centrum logistyczne to brać kredyty i budować. Tylko drzewa nie ruszać.
Ktoś pilnuje w elblążkowie, aby wójcikowi i innym januszexom nie zabrakło zdesperowanych pracowników tyrających za grosze poprzez blokadę najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście.
Ktoś pilnuje w elblążkowie, aby wójci(k)owi i innym janusze(x)om nie zabrakło zdesperowanych pracowników tyrających za grosze poprzez blokadę najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście.
Najpierw zobaczymy co w ogóle będzie z tej wielkiej inwestycji ? I czy będzie cokolwiek?
A ciekawe co na to ekolodzy bo tam gniazduja kruki i żurawie