UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziwiam malkontentów. Jakie lasy ? Był tam ktoś z was ? To krzaki i chwast drzewny. Inwestycja przyszłościowa, a tu jęki i płacz. A jak tak bardzo wam potrzebne centrum logistyczne to brać kredyty i budować. Tylko drzewa nie ruszać.

Tadd