UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta inwestycja i ta EPEC jest w obecnym stanie prawnym bezsensowna. Zniszczy piękne tereny i nic więcej. Henryku do jest geszeft to widać i czuć. I jeszcze jak tam amorek?


Anuluj