UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś pilnuje w elblążkowie, aby wójcikowi i innym januszexom nie zabrakło zdesperowanych pracowników tyrających za grosze poprzez blokadę najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście.

Upadły Harley

Anuluj