UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś pilnuje w elblążkowie, aby wójci(k)owi i innym janusze(x)om nie zabrakło zdesperowanych pracowników tyrających za grosze poprzez blokadę najlepszego terenu inwestycyjnego w mieście.

Upadły Harlej

Anuluj