UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do rafinerii jedzcie z cysternami. I z banku wszystko wyplacajcie i mieszkania sprzedać i wypadi i jeszcze jedzenie wykupywać a później wywalać vo za ludxie
Do rafinerii jedzcie z cysternami. I z banku wszystko wyplacajcie i mieszkania sprzedać i wypadi i jeszcze jedzenie wykupywać a później wywalać vo za ludxie