UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do rafinerii jedzcie z cysternami. I z banku wszystko wyplacajcie i mieszkania sprzedać i wypadi i jeszcze jedzenie wykupywać a później wywalać vo za ludxie


Anuluj