UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okoniowaty - Prawda jest taka, że w Działdowie (nasze województwo, granica z mazowszem)są bodajże dwie stacje benzynowe, przez dwa dni paliwa na stacjach nie było, ludzie którzy potrzebują paliwa do pracy, jechali tankować do oddalonej o około 20 km Mławy lub w podobnej odległości trasy S7.Ale to nie jest wynik braku paliwa w kraju, tylko przez lokalny wzrost popytu. Ludzie tankowali po 100 litrów w bańki, mimo, że zużywają naprawdę stosunkowo mało paliwa.