UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym się właśnie różni miasto od wsi. Nie podoba się życie w bloku, nikt nikogo na siłę nie trzyma. I bez przesady. Dzisiejsze osiedla są naprawdę ładne i funkcjonalne.

Krystian_82

Anuluj