Wybrany wątek opinii

To Malbork się lepiej rozwija mają chociaż most 4 pasmowy przez Nogat a u nas a nieudane i sypiące sie
korona (2022.02.23)
@korona - Jak przy okazji tej inwestycji nie uruchomią przejazdu przez most na ul. Studziennej, to współczuję przyszłym mieszkańcom stania w korkach.
(2022.02.26)
Powrót do komentarzy