Wybrany wątek opinii
To Malbork się lepiej rozwija mają chociaż most 4 pasmowy przez Nogat a u nas a nieudane i sypiące sie
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@korona - Jak przy okazji tej inwestycji nie uruchomią przejazdu przez most na ul. Studziennej, to współczuję przyszłym mieszkańcom stania w korkach.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0