UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawi mnie kto tak dziaduje w tych komentarzach, pisząc obrażliwe teksty pod adresem miasta i mieszkańcłw. Jacyś chorzy ? Zazdrośni mieszkańcy spoza miasta ? Załosne to
Ciekawi mnie kto tak dziaduje w tych komentarzach, pisząc obrażliwe teksty pod adresem miasta i mieszkańcłw. Jacyś chorzy ? Zazdrośni mieszkańcy spoza miasta ? Załosne to