UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawi mnie kto tak dziaduje w tych komentarzach, pisząc obrażliwe teksty pod adresem miasta i mieszkańcłw. Jacyś chorzy ? Zazdrośni mieszkańcy spoza miasta ? Załosne to


Anuluj