17
22.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sporo tych wymagań. Jak celom publicznym to niech zostaje w mieście. Ryż tam można co najwyżej uprawiać nawodniony rzeczką wychodzącą z koryta okresowo.
(2022.02.22)

info

1  
  0
Ale nie każdy jest kapitalistycznym złodziejem, niektórzy po prostu mają rozum, sumienie, przyzwoitość i godność człowieka, wyzyskiwaczu:)#KoniecEryDziadocenu
RobertKoliński (2022.02.22)
Jakim jesteś kowalem własnego losu takie masz potem życie. Pracuj aby godnie żyć a nie żyj tylko po to aby marnie pracować.
(2022.02.22)
@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.
(2022.02.22)
Działkę kupi przepraszam dostanie Firma Grupa W. Pan M. T.
&&& (2022.02.22)

info

1  
  0
Nikt tego nie kupi za taką cenę
(2022.02.22)

info

1  
  0
A może to jest godne Ciebie życie. ..
(2022.02.24)