A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sporo tych wymagań. Jak celom publicznym to niech zostaje w mieście. Ryż tam można co najwyżej uprawiać nawodniony rzeczką wychodzącą z koryta okresowo.
Jakim jesteś kowalem własnego losu takie masz potem życie. Pracuj aby godnie żyć a nie żyj tylko po to aby marnie pracować.
@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.
Działkę kupi przepraszam dostanie Firma Grupa W. Pan M. T.
Nikt tego nie kupi za taką cenę
A może to jest godne Ciebie życie. ..