Wybrany wątek opinii

I do kogo te żale ? Rób tak, żebyś miał. Zamiast klepać w kompa, pracuj.
(2022.02.22)
Ale nie każdy jest kapitalistycznym złodziejem, niektórzy po prostu mają rozum, sumienie, przyzwoitość i godność człowieka, wyzyskiwaczu:)#KoniecEryDziadocenu
RobertKoliński (2022.02.22)
Powrót do komentarzy