UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.