UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.


Anuluj