Wybrany wątek opinii
Mentalność elblążan sprawi ze miejscowka na koncu świata popadnie w zapomnienie. Miasto wymarle starowka pusta lokale puste. Wkolo tylko zombie z telefonem przed okiem i słuchawkami idacy z punktu a do punktu b nie reagujący na otoczenie. Miasto usiane zaparkowanymi byle jak byle gdzie autami. ..
Do moderacji
Odpowiedz
22
9
@Art :) - Jaki prezydent takie miasto. .. umierające
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Art :) - Marudny i wszystkowiedzący antropolog zjawisk wszystkich w jednym. Czego właściwie chcesz ? Tłumu na starówce ? Zaproś znajomych i(jesli ich masz)i rób tłum.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Mam znajomych ale mnie nie stać na żarcie w restauracjach jak i ich samych. Zarabiamy najniższą krajową z której na nic nie starcza a o godnym życiu zapomnij.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Jakim jesteś kowalem własnego losu takie masz potem życie. Pracuj aby godnie żyć a nie żyj tylko po to aby marnie pracować.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
A może to jest godne Ciebie życie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0