UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Art :) - Ludzie z telefonem w ręku to chyba nic ponad podsumowanie XII wieku i każdego miasta. To kiedy Ty ostatnio na Starówce byłeś ??? W trakcie lockdownu gdy światła były pogaszone a lokale zamknięte. Bajeczki frustrata.